Het charmante Haus Hirt

Gelegen op een adembenemend mooi gelegen plekje in het hart van de Alpen. Hier ontmoet de charme van de jaren 20 het moderne design van nu.

Pauzeplaats op een Salzburger alm © Haus Hirt
Thomas Mann genoot hier in het salon van zijn sigaartje en Stefan Zweig liet het indrukwekkende uitzicht op de bergen van het Gasteinertal op zich inwerken. William Sommerset Maugham en ook lady Churchill genoten van de speciale aantrekkingskracht van het huis.

Enkele jaren geleden werd het kleine, in 1924 gebouwde kuurhotel gerestaureerd en omgebouwd tot een heus designhotel. Vergane glorie heeft plaatsgemaakt voor een hotel met frisse uitstraling waarin oud en nieuw, retrochique en modern design samenkomen. Het hotel is voorzien van alle comfort en je kan er bovendien heerlijk ontspannen met onder andere ayurveda, yoga en pilates. Gelukkig heeft Haus Hirt tot vandaag de dag wel haar charme en elegantie van de jaren 20 weten te bewaren.

haus-hirt.com
printen deze tip doorsturen
 

Meer over dit onderwerp

  •  
    Expositie in Alpinarium Galtür, Tirol / Oostenrijk © Alpinarium Galtür

    Alpinarium Galtür

    De combinatie van een beschermwand en tentoonstellingsruimte zorgt ervoor dat het Alpinarium in Galtür en zijn architectuur uniek zijn in Europa.

    Alpinarium Galtür
 
Travelers from the US and Canada find the most recent and up-to-date vacation information on   www.austria.info/us
 
 

activiteiten in Oostenrijk

 
sluiten
 
 

weer in Austria

 
Schnee und Aufheiterung
16.02.12
1°C/ 33F
heiter
17.02.12
3°C/ 37F
 
weersvoorspelling
 
 

Informatie & contact

Newsletter

  • Blijf dankzij onze gratis e-newsletter op de hoogte van actuele vakantietips, aanbiedingen, evenementen en prijsvragen.

  • Abonneer je nu hier

Oostenrijk internationaal