Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Ischgl a lifestyle: Prolínání zimních sportů se společenským životem

Kombinace sportu a společenského života současně vytváří i novou dimenzi požitků z dovolené na horách! Ischgl, sportovní a společenská alpská metropole, připravil na duben celou řadu atraktivních akcí.

Zima v lyžařské oblasti Paznaun - Ischgl © TVB Paznaun - Ischgl

Když se pomalu začne prachový sníh proměňovat v již zmíněný a tolik žádaný firn, roztočí Ischgl a jeho nádherná lyžařská oblast Silvretta Arena ještě jednou na plné obrátky svůj kolotoč sportu, zábavy a požitků.

Roztočí ho tak, že naši hosté ani nebudou vědět, kam dřív skočit: na sjezdovku nebo do volného terénu, do lehátka na prosluněné terase horské chaty nebo za bujným veselím párty v horské chatě. Snad se jim však také zachce užít si ticha velehor a překrásné přírody daleko od hlučícího davu… Jak je libo, vše je k mání.

K lákavým akcím v Ischglu patří například Pohár hvězd kuchařského nebe, při němž si špičkoví kuchaři pro změnu změří své síly při lyžařských soutěžích, dále pak Heroes Challenge, 4. ročník Lyžařského mistrovství světa gastronomů a hoteliérů, Trofej Silvretta nebo jarní koncert zpěváka a skladatele Petera Maffaye (Alp Trida/Samnaun).

Vše vyvrcholí v posledním týdnu před zakončením zimní sezony, kdy se pořádají hned dva velké koncerty v aréně Idalp (vstup zdarma): v neděli před Velikonočním pondělím se koná „Top of the Mountain Easter“ a na úplný závěr sezony pak tradiční “Top of the Mountain Concert”.


Lyžařská oblast Kappl se zaskví na závěr sezony
Oblast zimních sportů Kappl-Dias patří se svými celkem 10 lanovkami a 40 kilometry perfektně upravených sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti a jedním fantastickým areálem pro snowboardisty bezpochyby k nejkrásnějším v celém regionu Silvretta.

do 15. dubna, kdy se odebere k letnímu spánku, má ještě mnoho co nabídnout, pokud jde o komfort, zábavu a sportovní vyžití.

Největší oslavy bílého sportu pak vypuknou při Jarní slavnosti na sněhu 25. března. Kdo má platný skipas, ten má vstup zdarma.

Podrobné informace a nabídky jsou uvedeny na webových stránkách: www.kappl.com/cz.


Další informace:
Tourismusverband Paznaun - Ischgl
A-6561 Ischgl
Tel. +43(0)50-990-100
E-Mail: info@ischgl.com
Internet: www.paznaun-ischgl.comNíže si můžete stáhnout tiskovou zprávu v plném rozsahu ve formátu .doc a obrázky v tiskové kvalitě.