Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Lyžařské radovánky s kartou Tirol Snow Card

Pořídíte-li si kartu Tirol Snow Card, stane se pro vás celé Tyrolsko jednou velikou lyžařskou arénou. Získáte tak totiž přístup na 3.596 kilometrů sjezdovek a na více než 1.050 lyžařských vleků a lanovek.

Freeride - Tyrolsko © Tirol Werbung
S prvními sněhovými vločkami se rakouská spolková země Tyrolsko promění v zimní ráj. Lyžaři a snowboardisté jsou nadšeni krásně zasněženými svahy, dokonale upravenými sjezdovkami a nekonečně dlouhými sjezdy. S kartou Tirol Snow Card v ruce se mohou milovníci zimních sportů věnovat své zimní zálibě v 82 lyžařských oblastech po celém Tyrolsku.

Součástí největší souvislé lyžařské oblasti na světě, kde platí jediný skipas, jsou mimo jiné tyrolské ledovce (kromě Söldenu), lyžařské středisko Kitzbühel s několika lanovkami a lyžařské oblasti Wilder Kaiser Brixental, Obergurgl, Zillertal Arena, Großglocknerresort, Serfaus-Fiss-Ladis,  Olympijský  region Innsbruck a Seefeld.

Lyžařský skipas do všech těchto oblastí je k dostání od 1. října 2011 u všech zúčastněných horských lanovek a je až do 15. května 2012 zárukou nekonečných lyžařských radovánek. Nové magnetické karty se vydávají pouze po předložení aktuální fotografie.

Tirol Snow Card stojí pro dospělé 626,-  eur, pro mládež (včetně ročníku 1993) 501,- eur a pro děti (od ročníku 2005 do ročníku 1996 včetně) 313,- eur.

Další informace:
Tirol Info
Tel. +43-512-7272-0
E-Mail: info@tirol.at
Internet: www.tyrolsko.cz
www.snowcard.tirol.at


Níže si můžete stáhnout tiskovou zprávu v plném rozsahu ve formátu .doc a obrázky v tiskové kvalitě.