Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Rodinná zima na horách v Tyrolsku

V lyžařské oblasti Reschenpass mohou celé rodiny jezdit na jeden skipas na 120 kilometrech sjezdovek ve třech skiareálech ve dvou zemích. V lyžařské oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau jsou zase připraveny lyžařské kurzy pro začátečníky a bezplatné skipasy pro děti.

Rodinné lyžování v Tyrolsku © Tirol Werbung / Sebastian Schels
Vstřícnost k rodinám s dětmi v Naudersu am Reschenpass – od bezpečnosti na vleku až po ceny
Nabídku lyžařské oblasti Reschenpass doplňuje hodně svahů s hlubokým sněhem a freeridových areálů.
Pro nejmenší lyžaře je připraven dětský areál Nauderixland u horní stanice lanovky Bergkastel. Děti se tu mohou učit lyžovat za pomoci veselých pohádkových postav, na různých tratích, sjezdovkách s boulemi i ve sněhovém tunelu. Přímo v horní stanici lanovky je o děti profesionálně postaráno v dětské restauraci, kde dostanou přesně takové jídlo, které mají nejraději.
Děti mohou ovšem jezdit i s rodiči po celé lyžařské oblasti, protože všechny lanovky v Naudersu jsou vybaveny bezpečnostními prvky pro děti.

Jelikož vstřícnost k dětem znamená vstřícnost k rodinám s dětmi, mají v Naudersu jako speciální nabídku také rodinnou permanentku. Platí po šest dní během sedmi dní pro rodiče i jejich děti a stojí jen € 498,-, mimo hlavní sezonu dokonce jen € 430,-. Samoživitelé s dětmi platí jen € 311,50, mimo hlavní sezonu € 265,-. Výhodou je to, že tyto tarify platí pro rodiny s libovolným počtem dětí.

Lyžařské kurzy pro začátečníky a bezplatné skipasy pro děti v areálu Ski Juwel
V lyžařské oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau se i nepříliš zdatní lyžaři mohou zanedlouho blýsknout svým uměním. Koncepce pro opětovné začátečníky v lyžování je jednoduchá. Soukromý instruktoři cíleně odstraní individuální nedostatky lyžařů. Během praktické výuky formou intenzivního dvouhodinového kurzu za den vezme brzy za své zastaralá lyžařská technika frekventanta kurzu. Přitom si lze soukromou výuku lyžování dokonce rozdělit s nejlepším přítelem nebo s partnerem, a tak na nákladech ještě více ušetřit. Na úspěšnost kurzu se poskytuje záruka!
Pokud kurz neprobíhá podle představ účastníka, může ho kdykoliv přerušit. Náklady na lyžařský kurz, zapůjčení lyží a skipas se za nevyužité dny vrací. 3 noclehy včetně skipasu, půjčení lyží a lyžařský kurz stojí od € 391,- na osobu a tato paušální nabídka platí v době od 3.3. do 31.3. 2013.

V dalším zimním středisku oblasti Ski-Juwel, ve Wildschönau, mají na konci zimy zvláštní nabídku pro rodiny s dětmi. Od 23. března do konce sezony 2013 mohou všechny děti počínaje ročníkem 1997 jezdit v doprovodu rodičů (na jednoho rodiče jedno dítě) po celé lyžařské oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau při koupi jednoho skipasu na 4 dny zdarma.Další informace:
Tirol Werbung
E-Mail: katarzyna.gaczorek@tirolwerbung.at
Internet: www.presse.tirol.at
V češtině: www.presse.tirol.at/csNíže si můžete stáhnout tiskovou zprávu v plném rozsahu ve formátu .doc a obrázky v tiskové kvalitě.