Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Vorarlbersko: Investice a novinky v zimní sezoně 2011/2012

Hostitelé ve Vorarlbersku přicházejí každý rok s mnoha vylepšeními a novinkami a akčními nabídkami. Ani v letošní zimní sezoně tomu není jinak.

Lanovka Kriegerhornbahn - údolní stanice, Lech, Vorarlberg © Vorarlberg Tourismus/Roman Horner

Investice a novinky v zimní sezoně 2011/2012:

  • Dvě nové kabinkové lanovky spojují od letošní zimní sezony lyžařské oblasti Nova v St. Gallenkirchu/Gaschurnu a Hochjoch u Schrunsu. Tak se z lyžařského areálu Silvretta Montafon stane největší lyžařská oblast ve Vorarlbersku.
  • V lyžařské oblasti Sonnenkopf v údolí Klostertal nahrazuje starý lyžařský vlek na Riedkopf nová čtyřsedačková lanovka. U horní stanice lanovky se mohou lyžaři a zimní turisté občerstvit v nové horské restauraci Muttjöchle a kochat se výhledy z nové terasy.
  • V zimním středisku Lech-Zürs am Arlberg se modernizuje lanovka Weibermahdbahn. Do provozu se nově uvádí kombinace osmisedačkové lanovky a kabinkové lanovky pro 10 osob.
  • V Gaschurnu v Montafonu se na začátku zimní sezony otevírá Explorer-Hotel, stylový budget hotel se 100 pokoji. Po Explorer-Hotelu v Oberstdorfu v Německu je to druhý certifikovaný pasivní hotel v Evropě. Podnik si zakládá na uvolněné atmosféře pro sportovně aktivní hosty všech věkových skupin.
  • Hostinec Hotel Post v Dalaasu v údolí Klostertal se do prosince 2011 ve velkém stylu přestavuje. Vedle nových pokojů, restaurace a relaxační zóny vzniká ve skalách za hotelem první solná jeskyně ve Vorarlbersku. Vzduch obohacený o mořskou sůl tvoří blahodárné mikroklima. Pobyt v solné jeskyni posiluje organismus a podporuje jeho obranyschopnost.Akční týdny v údolí Brandnertal
V údolí Brandnertal je výborně postaráno o aktivní hosty, milovníky přírody a rodiny s dětmi. Lyžařská oblast s 55 km sjezdovek přesvědčuje svou kvalitou, nové lanovky zaručují pohodlí a ohromující panoramatické výhledy. Čtyři různí hostitelé v údolí Brandnertal přicházejí se speciálními zimními paušálními nabídkami. Jednou z nich je hotel Lagant, nabídka na 7 nocí včetně 6-denní permanentky a balíčku „fam so gut“, hlídání dětí, Skiconcierge, služba zaručující rodičům, aby se vyspali, a mnoho jiného.
Cena od 583 eur.
www.lagant.at


Montafonský lyžařský hit
Uprostřed majestátního světa vorarlberských hor se nachází moderní hostinec pro mládež a rodiny s dětmi Montafon. Nabídka na 7 nocí včetně polopenze a permanentky do Montafonu.
Cena od 636 eur.
www.jufa.at/montafon


Arlberg Special
Arlberg s lyžařskými oblastmi Lech-Zürs, Klösterle a Stuben na vorarlberské straně patří k nejlepším a nejúspěšnějším lyžařským centrům na světě. V apartmánech Eldorado si užijete 1 týden zimní dovolené včetně 6 denní permanentky Arlberg Special. Do centra obce Lech a k tamější lyžařské škole je to jen 3 minuty chůze.
Cena od 594 eur.
www.hotelolympia.at

Další nabídky na adrese: www.vorarlberg.travel/csDalší informace:
Vorarlberg Tourismus
Poststraße 11
A-6850 Dornbirn
T+43 (0) 5572-377033-0
E-Mail: info@vorarlberg.travel
Internet: www.vorarlberg.travel

Níže si můžete stáhnout tiskovou zprávu v plném rozsahu ve formátu .doc a obrázky v tiskové kvalitě.