Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Zahájení zimní sezony v Ischglu: Festival Opening Woche

Od 23. listopadu 2012 bude tyrolská alpská metropole Ischgl žít festivalovou náladou – pořádá Festival Opening Woche. Na legendární horské scéně Top of the Mountain Opening vystoupí několik hvězd světového hudebního nebe.

Zima v lyžařské oblasti Paznaun - Ischgl © TVB Paznaun - Ischgl

Po celý týden, od 23. listopadu do 1. prosince, si budou hvězdy předávat mikrofon z ruky do ruky. Při příležitosti zahájení zimní sezony organizuje alpská metropole celý festivalový týden pod názvem Festival Opening Woche. 

Celkem se budou konat čtyři koncerty mezinárodních hvězd.

Program festivalu "Festival Opening Woche":

  • sobota 24. listopadu: Amy MacDonald
  • středa  28. listopadu: DJ Antoine
  • čtvrtek 29. listopadu: wingenfelder:Wingenfelder
  • sobota   1. prosince: Scorpions

Přes den nekonečné lyžování a večer zábava světové třídy: přes den si mohou lyžaři užít na sjezdovkách ve skirareálu Silvretta Arena a od 18 hodin na ně pak budou čekat koncerty několika slavných světových hudebníků.

A velkou výhodou je to, že všichni, kdo vlastní platnou permanentku, budou mít vstup na koncerty zdarma. Na milovníky zimních  sportů čeká 238 kilometrů čerstvě upravených sjezdovek ve výškách, kde panují zaručeně dobré sněhové podmínky a na nekonečných zasněžených plochách, které sahají až do švýcarského Samnaunu.

Největší lyžařská oblast ve východních Alpách chce však svým hostům připravit ještě něco navíc a tím je Festival Opening Woche, který bude po celý týden nabízet kulturní program po sportovních aktivitách během dne.


Další informace:
Tourismusverband Paznaun - Ischgl
Daniela Sauer
Dorfstrasse 43
A-6561 Ischgl
Tel.: +43-50-990-112
Fax: +43-50-990-199
E-Mail: daniela.sauer@paznaun-ischgl.com
Internet: www.ischgl.com
Níže si můžete stáhnout tiskovou zprávu v plném rozsahu ve formátu .doc a obrázky v tiskové kvalitě.