Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Advent ve Vídni: výhodné jízdenky na MHD
a vjezdové karty pro autobusy

Stejně jako v loňském roce bychom Vás rádi informovali o regulaci vjezdů autobusů do centra Vídně, zvýhodněné jízdence na MHD a prodeji vjezdových karet pro autobusy v době adventních sobot ve Vídni.

Adventní trh Christkindlmarkt ve Vídni © Bravo Putovanja d.o.o.
Tato jednodenní výhodná jízdenka Vídeňských dopravních podniků je ideální pro skupiny. Její cena je je letos stanovena na € 4,50 pro dospělého a  € 2,25 pro děti a je možné ji objednat online zde!

Jízdenka byla zavedena z důvodu omezeného počtu vjezdových karet pro autobusy během adventních sobot, které jsou vždy velmi rychle vyprodané. Autobusy tak nemusejí vjíždět do města, ale mohou zaparkovat na okraji města a návštěvníci mají možnost se na adventní trhy pohodlně dopravit městskou hromadnou dopravou.

Online prodej denních vjezdových karet pro autobusy na adventní soboty (30. listopadu, 7., 14. a 21. prosince) bude zahájen v pondělí 28.10.2013. Cena jedné vjezdové karty se nezměnila a je € 17,57.

Omlouváme se, že prodej je zahájen v den státního svátku v ČR. Termín je stanoven magistrátem města Vídně a nebylo možné ho žádným způsobem ovlivnit. Děkujeme za pochopení.