Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Ohlédnutí za Rakouským workshopem

Ve dnech 24. a 25. září 2013 se uskutečnila malá podzimní série Rakouských workshopů v Praze a Brně. Příští Rakouský workshop se koná 9. dubna 2014 - poznamejte si včas tento termín do svého kalendáře!

Podzimní Rakouský workshop Praha 2013 © Österreich Werbung Prag
Podzimní Rakouský workshop Praha 2013 © Österreich Werbung Prag
Vstupní stránka TTG přinesla článek o Rakouském workshopu 2013 v Praze a Brně  © ttg
Vstupní stránka TTG přinesla článek o Rakouském workshopu 2013 v Praze a Brně © ttg

Po úspěšné premiéře podzimního Rakouského workshopu v Praze v loňském roce jsme se rozhodli tuto akci rozšířit a uspořádat též v Brně.

V Praze se workshop konal v exkluzivních prostorách kongresového centra City Congress ve 27. patře budovy City Tower. Jak návštěvníkům workshopu, tak i rakouským partnerům se kromě možnosti projednat detaily vzájemné spolupráce nabízel také nádherný výhled na jihozápadní panorama Prahy. Sešlo se zde celkem 22 rakouských partnerů se zástupci 37cestovních kanceláří a agentur. Někteří z partnerů se Rakouského workshopu zúčastnili již poněkolikáté a ti, pro které byla letošní účast premiérou, neskrývali nadšení z vysoké účasti a zájmu českých cestovních kanceláří.

Druhý den série pokračovala v Brně v hotelu Best Western International. Zde nás bohužel nepatrně zklamal nízký zájem ze strany cestovních kanceláří resp. relativně vysoké procento neúčasti přihlášených zástupců CK/CA. Workshopu se zúčastnilo celkem 21 rakouských partnerů a 23 cestovních kanceláří a agentur. Věříme, že v příštím roce se nám podaří díky včasné komunikaci termínu a vhodnému výběru partnerů návštěvnost tohoto workshopu zvýšit, a že ho budeme moci zařadit mezi naše tradiční akce stejně jako velký workshop pořádaný každoročně na jaře.

Termín tohoto jarního Rakouského workshopu je již pevně stanoven na 9. dubna 2014.  Poznamejte si včas tento termín do svého kalendáře!

Prezentaci nabídek jednotlivých partnerů,kteří se podzimních workshopů zúčastnili můžete najít též přímo na stránkách TTG v rubrice „Novinky z workshopů v Praze a Brně“.
Více zde.