Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Ischgl: Lifestylová metropole Alp

Nikoli bezdůvodně je Ischgl již po léta považován za lifestylovou metropoli Alp. K zimním zážitkům v Ischglu patří kromě lyžování také početné kulinářské vrcholy – od tyrolské kuchyně až po hvězdný restaurant.

Kulinářské zážitky v Ischglu © Tourismusverband Paznaun-Ischgl / MAXUM

Nesčetné, výborně upravované kilometry sjezdovek v nadmořských výškách s jistotou sněhu a největší souvislý freestylový park Evropy zaručují v Silvretta-Aréně neomezené zimní radovánky od 28. listopadu 2013 až do 04. května 2014.
44 komfortních lanovek a vleků přepraví hosty přímo z centra do přeshraniční arény zimních sportů, jejíž sjezdovky sahají až do švýcarského Samnaunu.
Také oba funparky se rozkládají jak v rakouské tak ve švýcarské části arény Silvretta. PlayStation®Vita Ischgl Snowpark pro snowboardisty a příznivce freeskiingu je největším souvislým freestylovým eldorádem v Alpách a je rozdělen do tří pásem: královského, veřejného a začátečnického parku – prostě ráj z U-ramp, railů a čtvrtramp. Denní lístek do lyžařské oblasti je k dostání již od € 43,50.
Bližší informace o cenách skipasů a slevách zde. 

K zimnímu zážitku v Ischglu patří také početné kulinářské vrcholy – od tyrolské kuchyně až po hvězdný restaurant – čekající na hosty jak uprostřed arény zimních sportů tak v údolí. Tajným tipem je Alpenhaus na Idalp, dostupný lanovkami Silvretta a Fimba. Alpenhaus, jako gurmetský chrám ve sněhu první třídy, má také vlastní „Mountain VIP Club“ s maximálně 300 členy. Přihlásit k členství se můžete přímo prostřednictvím Mountain VIP Clubu na m.vipclub@silvretta.at.
Když den na lyžích končí, začne to být znovu žhavé i mimo sjezdovky. Nikde jinde není après-ski více vzrušující, než právě v Ischglu. Takové pestré množství lokálů nejrůznějších stylů je v celých Alpách jedinečné. Totéž platí pro klubovou scénu, kde mohou příznivci noční zábavy tancovat a flirtovat až do ranních hodin.
www.ischgl.com


Níže můžete stáhnout tiskovou zprávu v plném rozsahu ve formátu .doc a obrázky v tiskové kvalitě.