Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Tyrolsko: Firn, zábava a jarní sluníčko

Když se od března začnou prodlužovat dny, těší se lyžaři a snowboardisté na jarní sluníčko a na týden firnu v St. Antonu am Arlberg. Nekonečné lyžařské radovánky naleznou lyžaři v turistickém regionu Tirol West, ležícím uprostřed třítisícovek.

Slunečné jarní lyžování v Tyrolsku © Tirol Werbung / Joerg Koopmann
Firn, zábava a jarní sluníčko v St. Antonu am Arlberg
Kultovní závod "Bílé opojení", akce "Kirschbaum Battle", volejbal ve výšce 2.030 metrů… Jaro 2013 bude v St. Antonu am Arlberg různorodé a sportovně laděné. Milovníci sněhu se mohou v březnu a v dubnu těšit na výborné podmínky k pěstování zimních sportů se zaručenými slunečními paprsky. Lyžování lze prostřídat s odpočinkem na lehátku, veselou oslavou při  après-ski nebo relaxačním zážitkem.

Jarní nabídku v zimním středisku St. Anton am Arlberg doplňují výhodné paušální nabídky.

Výhodná nabídka: Týden firnu od 16. do 23. března 2013
Když se od března začnou prodlužovat dny, těší se lyžaři a snowboardisté na jarní sluníčko a na týden firnu v St. Antonu am Arlberg. Sjíždějí se sem zblízka i zdaleka a prohánějí se po výborném sněhovém terénu, který je lehce zvladatelný i pro nezkušené lyžaře. V týdnu od 16. do 23. března mohou hosté strávit v St. Antonu am Arlberg dovolenou za zvlášť výhodných podmínek.
Týden firnu si mohou včetně skiapasu na 6 dní a noclehu v penzionu se snídani objednat už od € 410,- na osobu.


Lyžování na sluníčku s kulinářskými zážitky v údolí Pitztal
Údolí Pitztal je tím správným cílem pro milovníky sluníčka a rekreační lyžaře. Skvělé podmínky na sjezdovkách najdou hosté ve slunečném skiareálu pro rodiny s dětmi Hochzeiger i na Pitztalském ledovci ve výšce 2.800 metrů nad mořem.

Velkým zážitkem pro rekreanty v údolí Pitztal je akce "Firn, víno a požitek" s ochutnávkou rakouských vín a špičkových kulinářských specialit. Přední rakouští vinaři prezentují své výrobky ve dnech 12. a 13. dubna 2013 v různých podnicích, mj. v nejvýše položené rakouské kavárně Café 3.440.
Vyhledávanou doprovodnou atrakcí je také skialpinistická túra na nejvyšší tyrolskou horu Wildspitze. Dalším vrcholem akce je "Noc milovníků vína a gurmánů", při které se nabízejí nejen vína nejvyšší kvality, ale o vrcholné zážitky se postarají také tyrolští špičkoví kuchaři se svými kreacemi.

Balíček Firn, víno a požitek
Všichni, kdo si objednají balíček "Firn, víno a požitek", mají nárok na všechny následující služby:
  • 7 noclehů ve čtyřhvězdičkovém hotelu
  • skipas na 6 dní na Pitztalský ledovec
  • test lyží
  • 3 dny s lyžařským instruktorem
  • skialpinistickou túru na Wildspitze
  • ochutnávku šampaňského v ledové jeskyni v ledovci
  • vstupné na všechny akce (ochutnávka vína v Café 3.440, Noc milovníků vína a gurmánů, Pitztalská vinná trasa).


Lyžařské safari v západním Tyrolsku
Turistický region Západní Tyrolsko (Tirol West) leží uprostřed třítisícovek, a je tak ideálním výchozím bodem k lyžařskému safari do nejznámějších lyžařských oblastí v Evropě. Zárukou nekonečných lyžařských radovánek je minimálně 11 známých lyžařských oblastí, mj. Ischgl, St. Anton am Arlberg nebo skiareál Venet, které se nacházejí v tomto turistickém regionu nebo v jeho blízkosti.
Do lyžařských oblastí Venet, Serfaus, Fiss/Ladis, Nauders a  Kaunertalský ledovec platí skipas Ski-6.

O velikonočních prázdninách klesnou ceny v lyžařské oblasti Venet. Na příjemnou a cenově výhodnou lyžařskou dovolenou na jaře lákají hosty výborně upravené sjezdovky, útulné horské chaty a terasy s pohádkově krásným výhledem.
V lyžařské oblasti Venet jsou od 16. 3. 2013 do 1. 4. 2013 skipasy pro děti do 15 let zdarma a pro dospělé platí výhodné paušální nabídky.


Další informace:
Tirol Werbung
E-Mail: katarzyna.gaczorek@tirolwerbung.at
Internet: www.presse.tirol.at
V češtině: www.presse.tirol.at/csNíže si můžete stáhnout tiskovou zprávu v plném rozsahu ve formátu .doc a obrázky v tiskové kvalitě.