Navigation Obsah Aktivity v Rakúsku

Dostatok priestoru pre rodiny v stredisku Hochpustertal

Na zjazdovkách v objatí slnka a vo wellness-hoteli v údolnej stanici.

 © Schultz Gruppe
Ubytovanie v naj wellness-hoteli pre rodiny, čoby snehovou guľou dohodil od lyžiarskej oblasti s istotou snehu: Dolomiten Residenz**** Sporthotel Sillian spĺňa tieto kritériá na100% a do bodky.

Vzorec pôžitku prvého hotela pre rodiny s deťmi na území Východného Tirolska je jednoduchý: „posteľ – zjazdovka – bazén“: od prahu hotela k údolnej stanici vlastného hotelového lyžiarskeho centra Hochpustertal je napokon iba 100 metrov. Skipas sa vybavuje priamo na recepcii, lyže sa dajú vypožičať hneď „naproti“ - v obchode so športovou výstrojou. Pri lanovkách nie sú rady a ani na zjazdovkách žiadne tlačenice a vlekom Thurntaler I alebo rýchlou 6-sedačkou „Thurntaler“s vyhrievanými sedadlami a ochranným krytom proti nepriazni počasia kĺžete 2.400 m do výšok s grandióznym výhľadom na Dolomity.

55 km km zjazdoviek rozličnej náročnosti láka na zašantenie v snehovej paráde. A po celodennom nasýtení hladu a túžby po slnku a snehu očakáva hostí ďalší prírodný živel: príjemne teplá voda v rozľahlom wellnesse hotela „Vitalresidenz Schloss Heinfel“. V izbách sú vo wellness-taške pripravené kúpacie plášte, šľapky z froté, osušky do sauny a kúpaliska. Stačí si po ne odskočiť a vrhnúť sa na oddych a pôžitok z masáže s vôňou kosodreviny, kúpeľov, zábalov a peelingov, zo saunovania a plávania. Rovnako príjemným zážitkom ako ubytovanie a upravované trate je i zážitok z ponuky kuchyne pri večeri s 5 chodmi pre gurmánov alebo z bufetového stola, s možnosťou výberu od jedál talianskej kuchyne až po typické špeciality z Východného Tirolska.

Paušály Ski-Aktiv
Služby: :
7 x ubyt. v penzióne s gurmánskym menu (bufetové raňajky, popoludňajší bufet, večera s 5 chodmi s možnosťou výberu zo 4 menu, šalátový bufet), využívanie wellness-rezidencie o rozlohe viac ako 3.000 m² (krytý bazén, vyhrievaný vonkajší plavecký bazén, východotirolský parný bio-kúpeľ,  zrubová sauna s kosodrevinou, bylinková sauna, rytiersky parný kúpeľ, zážitkové sprchy, kneippov bazén, soľná jaskyňa,  TechnoGym, fitness-prístroje, oddychové priestory a odpočívárne), kúpací plášť, šľapky z froté, osušky do sauny a k bazénu priamo na izbe • 6-dňový  Ski)hit-skipas – Cena/os: od829 € v 2-lôžkovej izbe.