Navigation Obsah Aktivity v Rakúsku

Značka Gradonna****s, značka novej kvality dovolenky pre rodiny s deťmi

Kvalitná dovolenka na lyžiach pre rodiny s deťmi v rakúskych Alpách má od 8. decembra 2012 novú adresu: Gradonna Mountain Resort****s Châlets & Hotel, v stredisku Kals am Großglockner, priamo na zjazde do údolia rezortu Großglockner Resort Kals-Matrei.

 © Schultz Gruppe

V nasledujúcej sezóne majú rodiny s deťmi na výber medzi ubytovaním v štvorhviezdičkovom superior hoteli a v niektorej zo 42 horských zrubov. Zruby (châlets) ponúkajú kategóriu ubytovania: Klasik (cca 150 m²) a de luxe (cca 250 m²), obe s kapacitou pre osem až desať osôb. Veľkorysý obývací priestor s kuchyňou a kachľami, 4 spálne a malý, ale skvelý wellness. Ubytovanie poskytuje dostatok priestoru na pohyb i relax. Rovnako skvelé podmienky na dovolenkovanie rodín s deťmi   však vytvoril i Gradonna****s Mountain Resort Chalets & Hotel: ponúka rodinné izby (do 30  m²), menšie apartmány (do 39 m²) a suity vo veži (do 58 m²). Deti a tínedžeri do 18 rokov majúv prípade bývania v spoločnej izbe s rodičmi 50 % zľavu.  Deti do 2 rokov dovolenkujú v hoteli zadarmo, denná taxa za deti od 3 do 6 rokov je 27 €. V Klube pre deti (od 3 r.) je k dispozícii od nedele do piatku každodenná dvanásťhodinová starostlivosť, vrátane hier, zábavy a action. Priamo v rezorte je ako pozornosť podniku bezplatný lyžiarsky terén pre začiatočníkov. Zapožičanie lyží a kurz sú spoplatnené. 50%-né zľavy platia pre mládež do 18 rokov pri kúpe Skipasu Ski)hit Osttirol, ktorýplatí v rezorte Großglockner Kals-Matrei a v ďalších siedmich strediskách Východného Tirolska a Korutánska. Rezort Großglockner Kals-Matreije vďaka úctyhodnej dĺžke zjazdoviek (110 km) plošne najväčšou lyžiarskou oblasťou Východného Tirolska a v Rakúsku patrí k strediskám s najlepšími podmienkami pre rodiny s deťmi.

Gradonna****s Hotel
Ceny: ubyt/polpenzia/os. v 2 lôžk.rodinnej izbe: od 119 € > juniorsuite od 139 € > suita vo veži od 169 € – zľavy pre deti: 0–2 r. zadarmo, od 3 do 6 r.  27 €/deň, od 6 do 18 r. 50 % zľava.

Gradonna****s Châlet
Ceny: Châlet Klasik (8–10 osôb)/deň od 640 € > Châlet de luxe (6–8 osôb)/deň od 1.059 € – opčne: raňajky (dosp. 15 €, deti 50 % zľava) + večera (dosp. 25 €, deti 50% zľava)