Advert
Bitte laden Sie ein aktuelles Flash-Plugin herunter!
Österreich Werbung
Austrian National Tourist Office
Font size: A A A | Land van herkomst:
 
 
     Sitemap

Home > Vakantie > Zomervakantie > Wandelen


Newsletter
Schrijf je hier gratis in voor onze Newsletter!

aanmelden

Service
Telefoonnummer:
0900 0400181



Overige portals

Back Back

Berg- & wandelroutes / Huttentochten

Stel hier op basis van uw persoonlijke criteria uw eigen wandelroutes samen of doe ideeën op voor een huttentocht!


Een meerdaagse tocht, een route met niet al te veel hoogteverschillen of een tour met kinderen.... het kan allemaal!

- Keuze uit 270 geselecteerde routes - voer criteria in als hoogteverschil, sportief of recreatief en u krijgt een overzicht van wandelingen die aan uw criteria voldoen! klik hier

- Als u al bepaald heeft in welke omgeving u wilt gaan wandelen, kunt u hier alle informatie vinden.

- Een selectie van de mooiste wandelingen per provincie vindt u hier.

Huttentochten
In alle vakantieregio's kunnen interessante wandelingen van één of meer dagen worden gemaakt.

Uw persoonlijke conditie en ervaring zijn uiteindelijk de maatstaaf voor de route die u kiest. Oostenrijk biedt een dicht en goed bewegwijzerd wegennet met tal van mogelijkheden voor elke moeilijkheidsgraad. Het verdient aanbeveling om bij elke tocht behalve een verrekijker ook een topografische kaart mee te nemen om de gekozen route goed te kunnen volgen en als men de top heeft bereikt van het uitzicht te kunnen genieten.
Inlichtingen over huttentochten krijgt u bij de plaatselijke VVV's en Alpinschulen.

Hutten van Alpinclubs
De schuilhutten van de Oostenrijkse Alpinclubs en ook die van de Natuurvrienden zijn toegankelijk voor gasten. Vooral vroeg in de zomer en in de herfst moet u, alvorens aan een tocht te beginnen, in het dal informeren of de door u uitgezochte hutten geopend zijn. Openings- en sluitingstijden hangen namelijk af van het weer. Op mooie weekenden verdient het aanbeveling te bespreken, met name groepen dienen dat ruimschoots van te voren te doen.
De prijs voor een overnachting (met slaapzak) in een hut van de alpineclubs is afhankelijk van uw lidmaatschap. U betaalt tussen de Euro 8,72 en Euro 17,44.
Leden betalen vaak de helft en kunnen voorrang krijgen voor een overnachting.
Het gebruik van slaapzakken is verplicht in alle Oostenrijkse hutten van de Alpenverenigingen. Behalve in de hutten van de Alpinclubs kan de wandelaar voor overnachting ook terecht in een reeks van Alpengasthöfen en privé-hutten.


Accommodaties


Interessante links

Advert
Muziekshow 'Auf gehts'


Zondag 19 oktober vanaf 11:00 in Goor verder

Landal GreenParks


Landal heeft 4 parken in Oostenrijk: Bad Kleinkirchheim, Katschberg, Rehrenberg en Hochmontafon. Meer informatie en boekingen: verder

Win je wintersport


Slalom al klikkend langs 10 Oostenrijkse top-skigebieden naar je eigen wintersport t.w.v. EUR 1.000,- verder

Intersport


Online alvast je sportuitrusting reserveren: lekker makkelijk! verder

Newsletter


Ontvang een gratis dosis vakantie-voorpret!
Meld je hier aan:

verder


 
Oostenrijks Toeristenburo | Banen | Pers | Contact | Imprint/Disclaimer

(c) 2008 by Österreich Werbung - All rights reserved.