Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

White Start Games v Zell am See-Kaprun

Vzrušující soutěže, jedinečná zábava a senzační výhry! Neobvyklé soutěžní disciplíny, sportovní výzvy a vzrušující hlavní cena: „White Start Games“ v regionu Zell am See-Kaprun vstupují 10. a 11. listopadu 2012 do svého druhého kola.

Relaxace v TAUERN Spa © Zell am See-Kaprun Tourismus
Na samém začátku zimní sezóny se tak odvážní zimní sportovci v zábavných disciplínách vydají změřit své síly se sněhem a vodou v různých zábavných soutěžích, které budou probíhat na ledovci Kitzsteinhorn, v lázeňském areálu TAUERN SPA Zell am See-Kaprun a vyvrcholí velkým finálovým soubojem přímo v centru Kaprunu. Pro absolutního vítěze závodů ve „freeridovém pocení“, „potápění v hlubokém sněhu“, „snow-flossingu“ a „snow-surfingu“ je připraveno zbrusu nové Audi A1 Sportback.

Na velké finálové party pak se vší parádou odstartuje zimní sezóna. Živě vystoupí „Julian le Play“. A být při tom se skutečně vyplatí: ve startovacím balíčku za €  39,- je obsažen denní skipas na ledovec Kitzsteinhorn, vstup do TAUERN SPA Zell am See-Kaprun, vstupenka na finálovou party a malá pozornost. Zájemci by se měli co nejrychleji přihlásit na www.whitestartgames.com protože počet účastníků je omezen na 500 osob.
Následující den pak mohou všichni přátelé zimního sportu vyrazit na Kitzsteinhorn, kde si budou moci zdarma vyzkoušet nové modely lyží a přileb. Ostatně, ledovec v oblasti Zell am See-Kaprun nabízí výborné sněhové podmínky již od října.

Startovní výstřel „White Start Games“ zazní v sobotu 10. listopadu 2012, a to rovnou nahoře na Kitzsteinhornu v ledovcovém lyžařském areálu regionu Zell am See-Kaprun. Soutěžící předvedou svůj hned ve dvou zábavných disciplínách na sněhu. Při soutěži zvané „snow-flossing“ budou zdolávat s potápěčskými ploutvemi na nohou záludnou překážkovou dráhu a k tomu je zapotřebí vynaložit všechnu šikovnost a smysl pro rovnováhu. Letošní novinkou je „snow-surfing“, který závodníkům připraví nejedno vzrušující překvapení.

Odpoledne začíná druhá etapa v lázeňském komplexu TAUERN SPA Zell am See-Kaprun, kde se bude závodit v sauně pro vstup v plavkách ve „freeride-pocení“ a následně v potápění do hlubokého sněhu. Přitom musí soutěžící zdolat složitou podvodní překážkovou dráhu a v rekordním čase zvládnout sjezd po dětské skluzavce. Ti, kteří zvládnou úspěšně všechny disciplíny, změří pak své síly v sobotu večer ve velkém vyřazovacím finálovém souboji. V centru Kaprunu bude závěrečné boje komentovat populární rakouský moderátor „Ö3 Micromann“ Tom Walek a na závěr vyhlásí šťastného výherce vozu Audi A1 Sportback. Poté vypukne velká „White Start Games“-Party a ve 21.00 hodin živě vystoupí novopečený rakouský hitmaker „Julian le Play“ a jeho show jistě uvede diváky do vytržení.

V neděli 11. listopadu 2012 mají všichni vyznavači zimních sportů jedinečnou příležitost vyzkoušet si na Kitzsteinhornu zdarma nové modely lyží a ochranných přileb. Svaly, namožené po několika sjezdech, se nejlépe uvolní při zastávce v bezplatném masážním Drive-In přímo na sjezdovce. Celotělová energetická masáž na „Relax Island“ Vás znovu probudí.
 
Veškeré informace o této akci, přihlašovací formuláře a nabídky ubytování s možností rezervace jsou přehledně uspořádány na webových stránkách www.whitestartgames.com. Atraktivní, speciálně pro tuto příležitost vytvořené ubytovací balíčky včetně účastnického poplatku pro soutěžící jsou k dostání již od € 91,- za osobu ve 3*hotelu.

Milovníci zimních sportů mohou již od října využít kvalitní sněhové podmínky na sjezdovkách ledovce Kitzsteinhorn. Impozantní panoráma okolních horských velikánů Národního parku Vysoké Taury a „Top of Salzburg“ - nejvýše položená vyhlídková plošina v Salcbursku, jsou zárukou nezapomenutelných zážitků v regionu Zell am See-Kaprun.

Bližší informace o regionu Zell am See-Kaprun obdrží zájemci na oficiální webové stránce www.zellamsee-kaprun.com.


O oblasti Zell am See-Kaprun:
Ledovec, hory a jezero – celoroční rakouská lyžařská destinace Zell am See-Kaprun v sobě snoubí veškerou rozmanitost Alp. V tomto jedinečném přírodním ráji na okraji Národního parku Vysoké Taury si přijdou na své sportovci, vyznavači aktivní dovolené, rodiny i hosté, hledající klid a zotavení. Patří sem vrcholový areál „Gipfelwelt 3.000“ na Kitzsteinhornu, jediná ledovcová lyžařská oblast v Salcbursku, rodinná lyžařská oblast Maiskogel, „domácí hora“ Schmittenhöhe i křišťálově průzračné jezero  Zeller See a mnohokrát oceněné 36jamkové golfové hřiště. Tradice a autentičnost nacházejí svůj výraz i v regionálních gastronomických specialitách. Zotavení najdou hosté v nově otevřené wellness oáze TAUERN SPA.  

Kontakt pro další informace a tiskové materiály:

w&p Wilde & Partner Public Relations GmbH
Katharina Sickora/Stephanie Stöver
Tel. +49-89-17-91-90-0    
E-Mail: info@wilde.de
Internet: www.wilde.de

Zell am See-Kaprun Tourismus GmbH
Mag. Marina Latini
Tel. +43-6542-770
E-Mail: welcome@zellamsee-kaprun.com
Internet: www.zellamsee-kaprun.com
Facebook: www.facebook.com/zellamseekaprun
Twitter: www.twitter.com/ZellKaprunNíže si můžete stáhnout tiskovou zprávu v plném rozsahu ve formátu .doc a obrázky v tiskové kvalitě.