Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Nassfeld – vždy nějaké překvapení

Nassfeld, jako jedna z TOP 10 lyžařských oblastí v Rakousku, nadchne návštěvníky 110 km nejlépe upravených sjezdovek, 30 moderními lanovkami a vleky, jedinečným panoramatem hor, spoustou sluníčka a těmi nejlepšími službami.

Skvělé lyžování v Nassfeldu © nassfeld.at
Nassfeld - sportovní lyžařská oblast
  • „TOP 10 lyžařských oblastí“ v Rakousku
  • 110 km sjezdovek, 30 moderních lanovek a vleků
  • pověstná jistota sněhu
  • moře hodin sluníčka
  • freeridové a fun zóny, snowpark
  • bezplatná úschovna lyží, expresní servis
  • závodní trať s filmováním – BMW xDrive Cup
  • novinka - : „Slunečný spot“ a „Nassfeldská kina“
  • 3 cvičné sjezdovky pro děti


Nejrychlejší jazykový kurz v Alpách
Kromě toho překvapí Nassfeld své hosty nejrychlejším jazykovým kurzem v Alpách: Ještě v kabinkách lanovky Millennium-Express, která doveze lyžaře za 17 minut z údolí až do 2.000 metrů nad mořem, dostanou zahraniční hosté rychlokurz "korutanštiny", aby se v lyžařské oblasti a na horských chatách lépe domluvili. Na programu vyučování v němčině nebo angličtině jsou výrazy jako „Pfiateich“, „Jagatee“ nebo „Kasnudeln“. Při vystupování z kabinky na horní stanici pak dostanou diplom, na jehož zadní straně najdou studenti jazykového kurzu překlad deseti nejdůležitějších výrazů z korutanské lyžařské němčiny.

Expresní servis lyží za nejnižší ceny v Alpách
Na úvod nové lyžařské sezóny je čas na servis lyží. V korutanském Nassfeldu se to dá vyřídit snadno a rychle přímo u sjezdovky. Broušení hran a horský vosk je v servisu u horní stanice lanovky Millennium-Express až do Vánoc dokonce zdarma. I později vyjde expresní servis na výhodných sedm Euro, nejnižší cenu v celých Alpách.

Úschovna lyží zdarma, další pěkné překvapení
V Nassfeldu odloží sportovec své náčiní do úschovny u dolní stanice lanovky Millennium-Express nebo na Tressdorfer Alm zdarma, takže unavující nošení lyží odpadne úplně. Za malý poplatek je možné uložit  v úschovně také boty.

Výhodná půjčovna od 1,- € / den
Pro děti, nebo spíše jejich rodiče, má Nassfeld připravenu zvláštní nabídku: Mladí hosté do 14,9 let zaplatí za půjčení lyží v období všech vedlejších sezón jen jedno Euro. Půjčovné pro dospělé činí jedenáct Euro za den a je tak značně pod úrovní běžných cen na trhu.

Největší slunná terasa v Alpách
V období jarního lyžování 2014 se Nassfeld promění v největší prosluněnou terasu v Alpách: Horské chaty a restauranty v lyžařské oblasti vytvoří tématickými venkovními bary atmosféru vyzývající k relaxu: Očekává Vás kolem 1.000 lehátek, odpočinkových zón a dokonce houpacích sítí. Cool hudba, originální drinky a pochoutky mimo rámec všeho běžného. Spousta neobyčejných akcí jako Snowbeach, největší přehlídka bikin v Alpách, soutěž v klouzání po vodě nebo Festa de Cuba vykouzlí karibskou náladu uprostřed zasněžené zimní krajiny Nassfeldu.

Ráj pro snowboard
V Nassfeldu jsou srdečně vítání také snowboardisté. Ve snowparku a ve freeridových zónách, které mají letos nové atrakce, se budou dít věci: Snowboard-Area s připravenými high jumpy a raily a snowcrossový park se postarají o zábavu a akci.


Níže můžete stáhnout tiskovou zprávu v plném rozsahu ve formátu .doc a obrázky v tiskové kvalitě.

Kontakt