Navigation Obsah Aktivity v Rakúsku

Steiermark Tourismus – Podpora predaja

Spoločnosť Steiermark Tourismus sa venuje prezentácii Štajerska ako celoročnej atraktívnej dovolenkovej destinácie v zelenom srdci Rakúska.

 © Murtal RGB

Ťažiskovými témami Štajerska v roku 2014 sú: wellness a zdravie, pohyb a príroda - turistika či výlety na bicykloch medzi vysokohorskými štítmi a jemne zvlnenými kopcami a zimná dovolenka – lyžovačka v spojení s termálnymi kúpeľmi. Štajersko si však svojich návštevníkov získava aj ponukou kulinárskych špecialít miestnych kuchárov či vinárov. Netreba však zabúdať ani na mesto Graz – hlavné mesto pôžitkov uprostred rozmanitej štajerskej prírody.

Vďaka obchodnej príručke „Verkaufshandbuch 2013-14“ pre celé Štajersko, ktorá obsahuje prezentácie jednotlivých regiónov, detailné mapy, informácie o hoteloch a ubytovniach, ako aj pamiatkach a výletných cieľoch – s udaním ceny a možnosťou zadania priamej objednávky – má táto spolková krajina k dispozícii obšírny propagačný materiál pre cestovné kancelárie a organizátorov skupinových zájazdov. Ponuku dopĺňa tiež časopis „Steiermark Sales Newsletter“, ktorý vychádza 5-krát ročne a obsahuje špeciálne sezónne dovolenkové balíky pre jednotlivé ročné obdobia zamerané na individuálne, ale aj skupinové zájazdy, ktoré je možné objednať si priamo u všetkých našich partnerov.

Množstvo ďalších informácií o Štajersku nájdete na stránke www.steiermark.com.

Informácie pre hostí: www.steiermark.com
 


Lyžovačka & Wellness v Murau-Kreischberg

2 NOCI OD € 245,-* NA OSOBU v 2-lôžkovej izbe
5 NOCÍ OD € 539,-* NA OSOBU v 2-lôžkovej izbe

Platné v termíne: 2. december 2013 – 31. marec 2014**

Hotel a poloha:
**** hotel v údolí Murtal
napr.: Hotel Ferner’s Rosenhof, Hotel Lercher, atď.

Lyžiarske stredisko:
Štrnásť lanoviek a vlekov, 40 km zjazdoviek pre celú rodinu, aréna s tubingovou dráhou, permanentná pretekárska dráha s meraním času, rýchlodráha s radarovým meraním času– toto všetko a ešte oveľa viac predstavuje zimnú zábavu na  Kreischbergu!

Služby:

  • 2 alebo 5 nocí s polpenziou v **** hoteli
  • 2 alebo 4-dňový skipas na Kreischberg
  • vstup a používanie wellness zóny v rezervovanom hoteli
  • 1 x štajerský zvonček v tvare srdca


*vrátane 10 % provízie
**okrem Vianoc a Silvestra

Rezervácie:
STEIERMARK TOURISTIK, Das Steirische Reisebüro
T +43 316 4003 450        F +43 316 4003 455
info@steiermark-touristik.com    /    www.steiermark-touristik.com